Gimnazistų kūrybiniai darbai

Mieli gimnazistai, jeigu manote, kas Jūsų kūrybinius darbus galima publikuoti, kreipkitės į mane arba parašykite man elektroninį laišką inform1@putinai.alytus.lm.lt

V. Banišauskas

Socialinio verslumo mokyklos mokiniai  lankė būrelį "IT šiandienos versle". Būrelio užsiėmininus vedė IT mokytojas metodininkas Vygandas Banišauskas. Pasižiūrėkite būrelio lankytojų sukurtus darbus.

Internetinės svetainės

Žvaliauskaitės Livitos IVf

Stangvilaitės Ausrinės IIIa

Grinkevičiūtės Deimantės IIIf