Šokių kolektyvas „Svaja“

2014-08-27

Šokio studija "SVAJA" kviečia visus norinčius šokti. Laukiami ir mokiniai iš kitų mokyklų. Kolektyvo repertuaras nuo klasikinio iki šiuolaikinio šokio. Ateikite drąsiai ir įgyvendinkite savo svajones.

Jūs maloniai laukiami šokio klasėje
Vadovė Rūta Graužlienė

2012-12-20

Putinų gimnazijos ir Šaltinių pagrindinės mokyklos šokių studijos „Svaja“ šokėjos tarptautinio jaunimo šokių festivalio „Lietaus žydėjimas“, vykusio lapkričio 30 d. prizininkės.

Pasak festivalio sumanytojos, LVJC renginių ir projektų organizatorės Vilmos Smaliukienės, „Lietaus žydėjimas“ jau tapo švente, kuriai „šokėjai ruošiasi ne vieną mėnesį. Kūrybingi ir meistriški jų pasirodymai suteikia žiūrovams galimybę vienoje scenoje išvysti daugybę šokio stilių ir išsirinkti tą, kurį ateityje galbūt norėtų išbandyti patys, taip pat dovanoja spalvų ir optimizmo pilką ir lietingą rudenį“

Skaitykite daugiau >>

2012-12 -06

Sveikiname šokio studiją "Svaja" tarptautiniame jaunimo šokių festivalyje "Lietaus žydėjimas 2012" šiuolaikinio šokio kategorijoje, jaunimo amžiaus grupėje laimėjusią  III vietą (vadovė šokio mokytoja ekspertė Rūta Graužlienė).

2011-12-05

JAUNIMO ŠOKIO KONKURSE  ,,LIETAUS ŽYDĖJIMAS‘11“  UŽĖMĖ II VIETĄ.

Vaizdo įrašai

2010-03-30 Šokių kolektyvas „Svaja“Alytaus jaunimo portale

Respublikinio šiuolaikinio šokio konkurso "Šokio erdvėje" I vieta

Šokio studijos "Svaja" dvi šokėjų grupės dalyvavo Lietuvos tūkstantmečio dainų šventėje "Amžių sutartinė" 2009.

Šokio studija "Svaja" dalyvavo Tarptautiniame linijinių šokių festivalyje "Draugystės tiltas 2009" Palangoje, kur buvo pasiektas Gineso rekordas.2009m. gegužės 16-17d.

Šokio studijos "Svaja" šokėja Neringa Šatrauskaitė dalyvavo Lietuvos linijinių šokių varžybose ir laimėjo 3 vietą. 2009-04-18

Šokio studijos "Svaja" šokėja Neringa Šatrauskaitė dalyvavo LRT laidoje "Talentų ringas".2009-01-04

Šokio studija Svaja -M.K.Čiurlionio menų gimnazijoje 2008-10-22

Linijinio šokio pamoka arba nesugebančių šokti-nėra.2008-05-20

Mokyklos šokio studija „SVAJA" – dienraščio "Respublika" konkurso "Mažieji talentai 2008" lauretė. Nuotraukos

Mokyklos šokio studija „SVAJA" – projekto „Šokis mokykloje" dalyvė miesto teatro scenoje Nuotraukos

Alytaus Putinų vidurinės mokyklos šokių kolektyvas „Svaja“ įkurtas 1995 metais. Šiam kolektyvui vadovauja Rūta Graužlienė. Šio kolektyvo tikslai – lavinti vaikus, garsinti mokyklą, padėti vaikams surasti tikrą gyvenimo kelią.

SVEIKINAME:

Šokio studiją „Svaja“ ir jos vadovę choreografijos mokytoją metodininkę Rūtą Graužlienę V-ojo šiuolaikinio ir modernaus šokio konkurse-festivalyje „Šokio erdvės 2009“ laimėjusią I –ąją vietą! (2009m. kovo mėn.)

Nuotraukos iš kolektyvo gyvenimo:

Šokio studija Svaja -M.K.Čiurlionio menų gimnazijoje, baleto skyriuje stebėjo pamokas